Naše služby

Marketing který pro vás definujeme

Krátký popis!!!!! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

On-line marketing

Připravíme na míru strategii, která bude reflektovat přesné požadavky klienta, trhu i produktu nabízeného. Vytvoříme přesný strategický plán jak, kde a kudy oslovít cílovou skupinu a přeneseme tento plán do funknčí realizace.

Veškerou aktivitu dokážeme sledovat, měřit a vyhodnocovat ve efektivní reporting, který přetvoříme do další úspěšné komunikace napříč marketingovým mixem.

Naší specializací je on-line prostor od vizuální identity na web prezentacích po efektivní kampaně v prostředí sociálních sítích.

Influencer marketing

Připravíme a nadefinujeme práci s kterýmkoliv influencerme na našem či zahraničím trhu tak aby výkon byl jasně měřitelný a přinesl výsledky stejně jako online komunikační kampaň.