Graphic and Motion Design

Design komunikace, design webových prezentací, grafický design, design video obsahu, UX design a řada dalších designů se unás potkávají v jednom jediném designovém studiu.

Máme za sebou stovky logotypů, korporátních identit pro lokální i nadnárodní společnosti. Podíleli jsme se na vizuálních identitách nejednoho projektu od filmového, po restaurační, módní, developerský až po hotelový business. Specializujeme se na redesign a tvorbu webových prezentací, aplikací a rozšířené reality AR.

Naše grafická práce je komplexní. U některých klientů začínáme logotypem a končíme designem interiéru díky spolupráci s našim architektem, nebo končíme tiskem a výrobou. Design je vše co je kolem nás a právě u nás dostanete design na té nejšpičkovější úrovni, která vás i vaše klienty přesvědčí. Dokonalý design existuje a my ho již léta hledáme právě pro vás.

Reference

Kompletní řešení designu The Store

Pro klienta s luxusním módním zbožím jsme připravili vše od vizuální identity a loga až po realizaci digitální komunikace, a výrobu komunikačních materiálů.

Ve spojení se studiem byl realizován i interiér kamenného obchodu.

Vizuální identita pro Kite Power El Gouna

Design a kompletní realizace web prezentace a online komunikace

Webdesign a technická realizace pro Stopku

Design a kompletní realizace web prezentace pro prodejce luxusního nábytku Stopka.

Včetně webových prezentací pro jednotlivé značky.

Design a realizace web prezentace pro Karol a Kvído

Design a kompletní realizace web prezentace pro prodejce luxusního nábytku Stopka.

Včetně webových prezentací pro jednotlivé značky.